Wax Revival Promo

2019-06-21

21:00

Facebook Event

Сектор 909 (Диско у Диско)

/

Line Up:

Soul Case

DJ UX

Wax Revival Promo (12” edition)

Wax Revival е онлајн продавница за плочи, која започнува со работа овој викенд. По тој повод, првиот промо настан е закажан за во петок 21.06 во Sektor 909 ( Диско У Диско ) во 21 часот. Во оваа 12” едиција позади грамофоните ги имаме Soul Case и DJ Ux од Oubli.

Се гледаме во петок, а во сабота не заборавајте да ги погледнете првите плочи кои ќе бидат објавени на веб страната!

Повеќе: Фејсбук Настан

Сподели со твоите пријатели